Питання та відповіді

Програма лояльності
Як працює програма лояльності "My Business"?

За допомогою даної програми, Ви можете запрошувати друзів, членів сім'ї та додатково заробляти гроші з кожної їх оплаченої покупки. Це вигідно, чим більше друзів - тим більше Ваш дохід. Отриману винагороду Ви можете вивести на карту або відправити на благодійність.

Як мені запросити друзів?

Для запрошення друзів в особистому кабінеті в розділі "My Business" доступна Ваше реферальне посилання. Дане посилання необхідно скопіювати і вислати другу будь-яким зручним способом. Після того, як друг перейде по Вашому посиланню і оформить замовлення, Ви автоматично отримаєте винагороду від його покупки.

Загальні питання
Як мені зробити замовлення?

Для того, щоб замовити собі воду, досить натиснути кнопку "Замовити воду" на головній сторінці та заповнити форму заявки. Якщо Ви раніше купували у нас воду, замовлення відобразитися у Вашому особистому кабінеті. Якщо Ви новий користувач, особистий кабінет створиться автоматично після оформлення замовлення.

Не можу авторизуватися на сайті.

Для того, щоб авторизуватися на сайті, необхідно зробити перше замовлення. Після оформлення замовлення для Вас автоматично формується особистий кабінет, в якому відображається історія придбань, накопичені кошти від програми лояльності "My Business" і інше. В майбутньому, авторизація буде проходити через смс на вказаний Вами номер.

Коли я побачу своє замовлення в особистому кабінеті?

Після здійснення замовлення воно відображається в особистому кабінеті в середньому протягом 30 хвилин, в деяких випадках миттєво.

Благодійність
Як я можу взяти участь в благодійності?

Накопичені кошти від участі в програмі лояльності "My Business" Ви можете відправляти на рахунки 6-ти благодійних організацій. Щоб відправити кошти, в особистому кабінеті перейдіть на вкладку "Мої кошти", виберіть благодійну організацію і суму.

Виведення коштів
Яка мінімальна сума виплати?

Мінімальна сума виплати складає 10 гривень.

Яку кількість коштів я можу вивести собі на карту?

Ви можете вивести до 90% доступних коштів. Решту 10% Ви направляєте в благодійну організацію за Вашим вибором.

Чи є комісія при оплаті/виведенні коштів?

Комісію за оплату / виведення коштів встановлює платіжна система. Оплата комісії здійснюється з боку клієнта.

Оплата і доставка
Як я можу сплатити замовлення?

На сервісі My Business Water передбачений лише безготівковий розрахунок. Сплатити замовлення можливо після оформлення замовлення за допомогою платіжної системи для безготівкових розрахунків Liqpay.

Які умови доставки?

Мінімальна кількість замовлення від 2-х бутлів. Вартість доставки може відрізнятись в залежності від міста та регіону.