Правила користування сайтом

Клієнтська угода

Ця Угода є офіційним документом, який регулює взаємовідносини між My business Water (далі - «Сервіс»), як постачальником послуг і Вами, як споживачем послуг (далі - «Клієнт»), і автоматично вступає в дію після проходження Вами реєстрації на сайті Сервісу або використанні інших його складових.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. My business Water - це інтернет сервіс, що дозволяє замовити воду різних постачальників, отримати винагороди за програмою лояльності «My business», а також взяти участь в благодійній програмі Сервісу.

 

2. ЯК СТАТИ КЛІЄНТОМ СЕРВІСУ

2.1. Для того щоб стати Клієнтом Сервісу, Вам повинно бути не менше 18 років. Клієнт повинен придбати будь-яку кількість товарів Сервісу, після чого Клієнту буде надано доступ до Особистого кабінету.

 

2.2. Одна людина може мати тільки один обліковий запис, в іншому випадку Сервіс залишає за собою право на блокування і видалення повітряних акаунтів.

 

2.3. Якщо користувач успішно зареєструвався на сайті Сервісу і створив свій профіль, він автоматично стає його Клієнтом.

 

2.4. Якщо Клієнт Сервісу порушив умови цієї Угоди, права третіх осіб або створює загрозу для його роботи, Сервіс має право заблокувати обліковий запис Клієнта з подальшим її видаленням.

 

2.5. Сервіс має право вносити функціональні зміни в роботу сайту, змінювати правила нарахування винагороди, а також із цією Угодою.

 

3. ОТРИМАННЯ ГРОШОВОГО ВИНАГОРОДИ

3.1. Для того, щоб стати учасником програми "My Business" коректний:

 

• Здійсніть покупку на сайті Сервісу і отримаєте доступ до Особистого кабінету.

 

• Перейдіть в особистий кабінет в розділ «My Business».

 

• Скопіюйте посилання для запрошення друзів.

 

• Відправляйте посилання знайомим і друзям.

 

• Отримуйте винагороду від покупок друзів і знайомих.

 

Після того, як ваш друг зробить покупку по вашій реферального посиланням «My Business», ви будете отримувати 10% від суми покупки залученого вами. Сервіс залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати умови реферальной програми або припинити її роботу в будь-який момент.

 

3.2. Сервіс в односторонньому порядку встановлює ставку винагороди і має право змінювати її в будь-який час.

 

3.4. Для того, щоб підвищити шанси нарахування винагороди, будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями на сторінці: http://mybw.com.ua/ru/cashback

 

3.5. Клієнту забороняється створювати реферальних партнерів одноосібно, для створення реферального мережі з метою отримання більшої винагороди. У разі виявлення фіктивних реферальних «мереж», всі її користувачі будуть заблоковані без можливості подальшого виведення коштів і відновлення аккаунта.

 

3.6. Сервіс забороняє Клієнтам відправку спаму в контексті реферальной програми. Якщо Ви бажаєте повідомити про випадки розсилки спаму за допомогою нашої партнерської програми, напишіть на help@mybw.com.ua і ми приймемо відповідні заходи.

 

3.7. Запрошувати можна тільки тих користувачів, які раніше не були зареєстровані в сервісі.

 

3.8. Інформація по доходу від програми "My Business" доступна в розділі "Дохід від друзів" особистого кабінету

 

3.9. забороняється:

 

• Поширення посилання для залучення друзів методами, забороненими законодавством України, наприклад СПАМ-розсилки.

 

• Поширення посилання для залучення друзів в публікаціях відгуків в магазинах браузерних розширень Chrome, Opera, Firefox, Yandex Browser.

 

• Поширення посилання для залучення друзів будь-якими методами, що негативно відбиваються на репутації сервісу My Business Water.

 

• Залучення друзів за допомогою контекстної реклами.

 

• Реєстрування облікового запису за власною посиланням з метою отримання доходу за програмою "My Business".

 

• Залучати користувачів за допомогою сервісів виконання завдань.

 

3.10. Виведення коштів можливе только на карти Visa.

 

4. БЛАГОДІЙНІСТЬ

4.1. Для того, щоб взяти участь в Благодійної програми від Сервісу My business Water, необхідно:

 

• Здійснити покупку на сайті Сервісу і отримаєте доступ до Особистого кабінету.

 

• Взяти участь у програмі "My business" (див. Пункт 3).

 

• Скористатися переказом коштів на благодійність в Особистому кабінеті, вибравши благодійну організацію і суму переказу.

 

• Перекладена сума надійде на рахунок благодійної організації на протязі 3-х банківських днів.

 

4.2. Якщо Клієнт раніше не скоював покупок на сайті Сервісу, після оформлення замовлення йому буде наданий вибір благодійної організації, на яку перерахується 10% від суми замовлення.

 

4.3. Якщо Клієнт не вибрав благодійну організацію, 10% відсотків від замовлення відправляється на рахунок першої за списком благодійної організації.

 

4.4. Клієнт погоджується з тим, що 10% від замовлення, перекладений на рахунок благодійної організації не підлягають поверненню при відмові від використання товарів або послуг Сервісу.

 

5. ВИСНОВОК КОШТІВ

5.1. Висновок накопичених коштів з внутрішнього рахунку Клієнта в межах Сервісу здійснюється засобами пл

ФОП "Пермінова М.Л."

м. Українка, вул. Соснова 2, офіс 23

IBAN: UA583052990000026201662936789

Рахунок відкрито в АО КБ «ПРИВАТБАНК»

ЕГРПОУ: 14360570

МФО: 305299